O nas

dobry fryzjer tychy fryzjer stylista tychyDla nas najważniejszy jest Klient – tym mottem kierujemy się w codziennej pracy. Dlatego wszelkie koncepcje zmian ułożenia, długości i koloru włosów konfrontujemy z jego potrzebami, wyobrażeniami, typem urody i temperamentem. Wszystko po to,
by nowa fryzura była nie tylko modna, perfekcyjnie wykonana, ale i uatrakcyjniała spójny wizerunek.

Nasi stali Klienci przekonali się już o profesjonalizmie i miłej atmosferze, dlatego chętnie do nas wracają
a także przyprowadzają swoich przyjaciół.

Przyjdź i przekonaj się, że nasz salon fryzjerski
Mc Hair Fast Styling w Tychach to:

  • styl

Kreujemy fryzury zgodnie z najnowszymi trendami. Dbamy, by fryzura była dobrana do rodzaju włosów, kształtu twarzy, odpowiadała stylowi życia i charakterowi naszych Klientów. Każdy nasz fryzjer to nie tylko fachowiec, ale i stylista, który przed każdym strzyżeniem udzieli Państwu profesjonalnych rad.

  • najwyższa jakość usług

Świadczą o niej ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji oraz udział w seminariach krajowych i zagranicznych, a także wykorzystywanie wyłącznie produktów renomowanej firmy Indola.

  • zdrowy i piękny wygląd włosów

Proponujemy koloryzację włosów przy użyciu farb bez amoniaku, zabiegi regenerujące, nawilżające czy ochronne. Dzięki temu pielęgnacja włosów w Tychach przynosi długotrwałe rezultaty, w widoczny sposób poprawiając wygląd Państwa włosów.

  • najlepsze produkty

Wykorzystujemy wyłącznie produkty firmy Indola. To nowa międzynarodowa marka stworzona przez profesjonalistów. Jest połączeniem najnowszej technologii i naturalnych składników. Jej innowacyjne i świeże spojrzenie pozwala wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom Klientów. Pewna i sprawdzona w praktyce. Poszczególnie linie COLOR, REPAIR, HYDRATE, SETTING, TEXTURE dbają o kondycję i wygląd Twoich włosów. Wszystkie produkty do nabycia w naszym salonie.

Nasz zespół:

dobry fryzjer tychy fryzjer stylista tychyBogusław Duczmal – stylista fryzjer
tychy fryzjer fryzjer stylista tychyAgnieszka Duczmal – stylista fryzjer
tychy fryzjer fryzjer stylista tychyKatarzyna Witkowska – stylista fryzjer

Wybierz profesjonalnego stylistę i fryzjera. Tychy mają takich w Mc Hair Fast Styling.
Odwiedź nas i przekonaj się, że styl, najwyższa jakość, a także zdrowy i piękny wygląd włosów są w zasięgu ręki.

Zadzwoń i umów się na wizytę, tel.: 32 748 03 63.